جهان برس، برس سیمی صنعتی، فرچه سیمی صنعتی، لیست قیمت برس سیمی، لیست قیمت فرچه سیمی، jahanboress

تاریخچه

تاریخچه جهان برس
تاریخچه جهان برس

شرکت جهان برس در سال 1364 توسط برادران جهاندیده تاسیس گردید و فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده انواع برس های سیمی صنعتی در ایران آغاز نمود.

جهان برس فعالیت خود را به صورت کارگاهی ابتدایی آغاز نمود و با توجه به نیاز صنعت کشور و تکیه بر دانش فنی و تجربه مهندسین تلاشگر و کادر مجرب خود اقدام به توسعه شرکت نمود.

جهان برس به عنوان نخستین شرکت در ایران ، در سال 1368 موفق به طراحی و ساخت ماشین آلات مخصوص تولید انواع برس سیمی صنعتی گـردید ، در ادامه راه توسعه ، پیـرو توافق و همکاری شرکت وولر ، بزرگترین شرکت سازنده ماشین آلات برس سازی در جهان که در کشور آلمان واقع شده است و بازدید آقای فریز وولر از خطوط تولید جهان برس و پس از انجام آزمایشات گوناگون ، تغییرات و پیشرفتهای زیادی در همه زمینه ها صورت گرفت که منجر به ایجاد بخش هایی مانند :

تاریخچه
تاریخچه

بخشهای کنترل کیفیت و آزمایش مواد اولیه

کنترل کیفیت محصولات تولیدی

رعایت موارد استاندارد در عملیات مونتاژ و تولید

به کارگیری و استفاده از جدیدترین تکنولوژی و آخرین متدهای روز دنیا

طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته در خطوط تولید تمام اتوماتیک

که ایجاد تنوع در تولید انواع برس مطابق با استانداردهای بین المللی و به صورت کاملا مکــانیزه محقق گردید. با توجه به این نکتـــه که پرسنــل شایسته و کارآزموده مهمترین عامل تضمین کیفیت و ایجاد توانمندی در رقابت های تجاری اند ، جهـان برس با بهره گیری از کادر فنی مجـرب و بکارگیری افراد زبده و کارآزموده در بخش های تولید ، اداری و فروش با انگیزه و اقتدار هر چه بیشتر در پیشبرد و ارتقاء کمی و کیفی شرکت به صورت پویا به فعالیت خود ادامه داده و موفق گردیده در عرصه رقابت گوی سبقت را از رقیبان برباید.

جهان برس با افزایش حجم تولید و کاهش هزینه ها توانسته است همزمان با افزایش کیفیت ، محصولات خود را با قیمت مناسب و قابل رقابت با محصولات خارجی به مصرف کنندگان گرامی ارائه دهد.

با توجه به تنوع صنایع و نیازهای آنها ، جهان برس دامنه گسترده ای از انواع برس های سیمی صنعتی را تولید و به همراه جداول راهنمای لازم در اختیار مصرف کنندگان قرار داده تا مصرف کنندگان با انتخاب مناسب ترین نوع برس ازبالاترین راندمان کاری بهره گیرند .

جهان برس جهت پشتیبانی و حمایت از مصرف کنندگان با ارائه مشاوره ی رایگان توسط مهندسین و کارشناسان مجرب مصرف کنندگان خود را جهت انتخاب برس مناسب و یا طراحی برس های خاص تا نیل به بهترین راهکار و راندمان همراهی می نماید.

جهان برس جهت دسترسی آسان و سریع مصرف کنندگان به محصولات ، اقدام به ایجاد مراکز فروش در اغلب شهرستان ها نموده است. همچنین جهت آشنایی بیشتر با محصولات و اطلاع از تولیدات جدید جهان برس ، سایت این شرکت همیشه به عنوان بهترین راه اطلاع رسانی به مصرف کنندگان گرامی پیشنهاد می گردد.

تازیخچه
تازیخچه

هم اکنون جهان برس با ایجاد فرصت شغلی برای ده ها نفر به صورت مستقیم و صد ها نفر بصورت غیر مستقیم به عنوان کار آفرین موفق افتخار خدمت به صنعت و اقتصاد کشور را دارد.

به لطف ایزد منـــان و در سایه اعتمـــاد ارزشمنـــد شما صنعتگرانتوانسته ایم بعنوان معتبرترین و بزرگتـرین تولیدکننـده انواع برسهای سیمی صنعتی در خدمت صنعت کشور باشیم .

امید است که همواره با اعتمــادتان ما را در توسعه خدمات و کیفیت روز افزون محصولات یاری فرمایید.

از حسن انتخـــاب و توجــه شما کمــــال امتنـــــان را داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست