جهان برس، برس سیمی صنعتی، فرچه سیمی صنعتی، لیست قیمت برس سیمی، لیست قیمت فرچه سیمی، jahanboress

برس سیمی صنعتی، فرچه سیمی صنعتی جهان برسسیم فولاد کربن (CS)

سیم با آلیاژ فولاد کربن نسبت به سیم های فولاد زنگ نزن قیمت مناسب تری دارند و همچنین مقاومت ، قدرت براده برداری و طول عمر بیشتری دارند .برس با سیم فولاد کربنی کاربردهای عمومی دارد، از جمله :

خش گذاری، زنگ زدایی، رنگ برداری، زدودن اشک جوش کاری، تمیز کاری، ترمیم محل جوش کاری، براده برداری، پرداخت کاری، پلیسه گیری، کندن پوست محصولات کشاورزی مانند گردو جو و … .

 

سیم برنجی (B)

سیم های با آلیاژ برنج در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم بوده و به لحاظ ضد جرقه بودن در محیط هایی که احتمال نشتی گاز وجود دارد استفاده می گردد .

برس هایی که با این نوع سیم تولید می شوند جهت تمیز کاری ، ترمیم و پرداخت کاری بر روی سطوح برنجی ، مسی ، چوبی ، سنگی ، لاستیکی و … مورد استفاده قرار می گیرد .

 

فرچه سیمی، برس سیمی، جهان برس، قیمت برس سیمی، قیمت فرچه سیمی

سیم فولاد زنگ نزن (304ss & 316ss)

سیم های با فولاد زنگ نزن دارای مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی ، خورندگی و زنگ زدگی بوده و به لحاظ بر جای نگذاشتن براده های اکسید شده برای استفاده بر روی سطوح فولادهای زنگ نزن (stainless steel) بسیار مناسب می باشند .

نکته قابل توجه اینکه فولاد زنگ نزن با گرید 316 در برابر مواد شیمیایی و اسیدی مقاوم می باشد.

 

از جمله کاربرد برس های سیمی تولید شده با سیم فولاد زنگ نزن، می توان به این موارد اشاره نمود:

خش گذاری و تمیز کاری سطوح غیر فولادی، آلومینیوم، فولاد زنگ نزن و سطوح با آلیاژهای با مقاومت بالا می باشد و عموما از این نوع برس در صنایع غذایی، پزشکی، دارویی و ساخت مخازن استنلس استیل استفاده می گردد.

نکته: برس سیمی تولید شده با سیم فولاد زنگ نزن به میزان بسیار کمی خاصیت مغناطیسی دارد به همین دلیل ممکن است ذرات آهن موجود در محیط را جذب نماید و باعث ایجاد لک در محل برس کاری شود بنابراین لازم است پس از استفاده، برس در پوشش پلاستیکی یا بسته بندی خود قرار گیرد.

  • فرچه سیمی، برس سیمی، فروش برس سیمی، خرید برس سیمی،جهان برس لیبل روی جعبه برس با سیم فولاد زنگ نزن 316 به رنگ زرد می باشد.
  •  لیبل روی جعبه برس با سیم فولاد زنگ نزن 304 به رنگ نارنجی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست