جهان برس، برس سیمی صنعتی، فرچه سیمی صنعتی، لیست قیمت برس سیمی، لیست قیمت فرچه سیمی، jahanboress

برس سیمی کاسه ای بافته

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. محصولات
  4. chevron_right
  5. برس سیمی کاسه ای بافته
برس سیمی صنعتی، برس سیمی قیمت، فرچه سیمی صنعتی، قیمت فرچه سیمی، برس سیمی کاسه ای بافته، برس سیمی کاسه ای

برس سیمی کاسه ای بافته

برس سیمی کاسه ای بافته یا فرچه سیمی کاسه ای بافته به شکل کاسه ای تولید شده و به لحاظ داشتن سیم های بافته شده یک برس زبر و خشن محسوب می شود.

این نوع برس در سایز های استاندارد از قطر 70mm الی 125mm تولید و عرضه می گردد.

جنس برس سیمی کاسه ای بافته

شرکت جهان برس تولید کننده انواع فرچه سیمی صنعتی از جمله برس سیمی کاسه ای بافته با آلیاژ فولاد کربنی و استنلس استیل می باشد. برس سیمی کاسه ای بافته دارای تعداد زیادی رشته سیم می باشد که به لحاظ قدرت براده برداری، مقاومت و طول عمر معمولا از سیم های با آلیاژ فولاد کربنی ساخته می شود.

از مفتول یا سیم های فولاد زنگ نزن یا استنلس استیل نیز با توجه به مقاومت بالای آن در برابر مواد شیمیایی، عدم وجود براده های اکسیده شده هنگام مصرف برای استفاده بر روی سطوح غیر فولادی و عدم زنگ زدگی، در تولید انواع برس سیمی صنعتی از جمله فرچه سیمی کاسه ای بافته استفاده می شود.

کاربرد برس سیمی کاسه ای بافته

برس سیمی کاسه ای بافته (فرچه سیمی کاسه ای بافته) جهت پلیسه گیری، براده برداری، پرداخت کاری، جرم گیری، رنگ برداری، زنگ زدایی عمیق ،خش گذاری، تمیزکاری و … مورد استفاده قرار می گیرد .

فرچه سیمی بافته، برس سیمی برای سنگ فرز، قیمت برس سیمی، قیمت فرچه سیمی، برس سیمی صنعتی جهان برس

ماشین آلات قابل نصب برس سیمی کاسه ای بافته

برس سیمی کاسه ای بافته به لحاظ قابلیت نصب بر روی دستگاه های قابل حمل مانند فرز جهت کار بر روی سطوح بزرگ و ثابت و زوایای غیر قابل دسترسی مناسب می باشد.برس سیمی کاسه ای بافته یا فرچه سیمی کاسه ای بافته جهت کاربردهای خاص بر روی ماشین های ثابت نیز نصب می گردد.

فهرست