جهان برس، برس سیمی صنعتی، فرچه سیمی صنعتی، لیست قیمت برس سیمی، لیست قیمت فرچه سیمی، jahanboress

برس سیمی دنباله دار تخت

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. محصولات
  4. chevron_right
  5. برس سیمی دنباله دار تخت

این نوع برس مجهز به دنباله جهت نصب بر روی دریل تولید شده و به لحاظ داشتن سیم های افشان شده، یک برس انعطاف پذیر محسوب می شود و در سایزها و ضخامت های مختلف تولید و عرضه می گردد که اندازه های استاندارد این نوع برس سیمی معمولا از قطر 50 الی 100 میلی متر می باشد.

جنس برس سیمی سردریلی تخت

برس سیمی سردلری تخت دارای تعداد زیادی رشته سیم می باشد که به لحاظ قدرت براده برداری، مقاومت و طول عمر معمولا از سیم های با آلیاژ فولاد کربنی ساخته می شود. همچنین در ساخت برس سیمی صنعتی به لحاظ مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی، عدم وجود براده های اکسیده شده هنگام مصرف برای استفاده بر روی سطوح غیر فولادی و عدم زنگ زدگی، از مفتول یا سیم های فولاد زنگ نزن یا استنلس استیل استفاده می شود.

شرکت جهان برس همچنین تولید کننده انواع فرچه سیمی سردریلی با آلیاژ برنج و فرچه سیمی فولاد کربن با روکش برنج می باشد. این نوع برس سیمی سردریلی برنجی به علت مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و ضد جرقه بودن در محیط هایی که احتمال نشتی گاز وجود داشته باشد کاربرد فراوان دارد. همچنین جهت تمیز کاری، ترمیم و پرداخت کاری بر روی سطوح برنجی، مسی، چوبی، سنگی،لاستیکی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد برس سیمی دنباله دار تخت افشان

جهت پلیسه گیری، براده برداری، پرداخت کاری، جرم گیری، رنگ برداری، زنگ زدایی، خش گذاری، تمیزکاری و … مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع برس سردریلی جهت استفاده بر روی سطوح غیر قابل دسترس مانند درزها، درون حفره ها و لوله ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.

فرچه سیمی سردریلی، برس سیمی سردریلی، قیمت برس سیمی سردریلی، قیمت فرچه سیمی سردریلی جهان برس

ماشین آلات قابل نصب برس سیمی سردریلی تخت افشان

این نوع برس سیمی بر روی ابزارهای قابل حمل نصب می شود.

فهرست