جهان برس، برس سیمی صنعتی، فرچه سیمی صنعتی، لیست قیمت برس سیمی، لیست قیمت فرچه سیمی، jahanboress

برای تمامی برس ها مقررات ایمنی خاصی در نظر گرفته شده است که ضروری است کاربر قبل از شروع به استفاده از برس با نکات ایمنی آشنایی کامل داشته باشد:

برس ها نباید در هوای مرطوب یا غبار آلود و محیط اسیدی نگهداری شوند، توصیه می شود به منظور جلوگیری از زنگ زدگی رشته های سیم به خصوص در مناطق مرطوب در بسته های نایلـونی قرار داده شوند; لذا قبل از استفاده از برس و هنگام خارج کردن آن از جعبه، لازم است ظاهر آن بررسی شده و از برس های زنگ زده و معیوب استفاده نشود.

فرچه سیمی، برس سیمی، جهان برس، قیمت برس سیمی، قیمت فرچه سیمیفقط سر رشته های برس بایستی با سطح مورد نظر تماس داشته باشد، فشار بیش از حد به میزان چشمگیری باعث کاهش کارایی و عمر برس ها می گردد، بنابراین پیشنهاد می شود حداکثر تداخل درگیری سطح، بیشتر از 3% طول یال نباشد. (توجه به تصویر)

کاربر بایستی قبل از روشن نمودن دستگاه از نصب صحیح برس بر روی محور دستگاه و محکم بودن آن اطمینان داشته سپس اقدام به روشن نمودن دستگاه و عمل برس زنی نماید.

از نصب برس های با قطر بیشتر از 175mm بر روی دستگاه های قابل حمل جدا خودداری کنید.

فرچه سیمی، فرچه سیمی، قیمت برس سیمی ،قیمت فرچه سیمی، جهان برسسرعت چرخش برس سیمی (فرچه سیمی) RPM

سرعت چرخش بر حسب متر در ثانیه بیان می شود، ارائه این پارامترها به سرعت گردش دستگاه ها در هر دقیقه و محاسبه طول محیطی ابزار بستگی دارد.

مقادیر استاندارد حداکثر سرعت چرخش، در کاتالوگ و روی بسته بندی برس ها ارائه شده است، توصیه می شود جهت افزایش ایمنی از سرعت هایی کمتر از حداکثر سرعت مجاز استفاده گردد.

فرچه سیمی صنعتی، جهان برس برس سیمی صنعتی،قیمت برس سیمی، قیمت فرچه سیمیدر طول عملیات برس زنی، برای جلوگیری از برخورد احتمالی رشته ها و پلیسه های کنده شده با کاربر (اپراتور)، باید حفاظ ایمنی (کاور) ماشین بسته شده باشد، تاکید می گردد از دستگاه های غیر استاندارد و فاقد حفاظ ایمنی به هیچ عنوان استفاده نشود .

عملیات برس زنی باید در محیطی با تهویه مناسب انجام گیرد و در هنگام کار از کلاه ایمنی، عینک و ماسک مناسب استفاده شود تا گرد و غبار ایجاد شده از عملیات برس زنی که گاهی سمی نیز می باشد باعث آسیب به کاربر نشود.

تا حد امکان از حضور پرسنلی که مجهز به ابزارهای حفاظتی نیستند در محیط کار جلو گیری شود.استفاده از عینک و کلاه ایمنی مناسب به خصوص در هنگام برس زنی توسط دستگاه های دستی الزامی بوده و ضامن سلامت شما در هنگام کار می باشد . استفاده از پوشش ایمنی استاندارد در هنگام کار امری ضروری است. استفاده از دستکش جهت جلوگیری از آسیب زدن سیم ها به دست کاربر الزامی می باشد.

برس سیمی، فرچه سیمی، جهان برس، قیمت برس سیمی، قیمت فرچه سیمی

موارد جدی که باعث از بین رفتن برس سیمی صنعتی می شود:

اپراتور هنگام برسکاری سطوح دارای لبه های تیز و ناهموار و بعلت بی احتیاطی، به قطعه کار فشار ناگهانی و ضربه شدید وارد نماید، ممکن است به برس صدمه جدی وارد شود و باعث فاصله انداختن بین یال های برس میشود و توازن آن از بین رفته و دیگر قابل استفاده نمی باشد. (مطابق تصویر)

چنانچه اپراتور هنگام برسکاری داخل شیارهای باریک و عمیق بعلت بی احتیاطی با فشار ناگهانی و ضربه شدید برس را وارد کار نماید، ممکن است برس در داخل قطعه کار قلاب نماید و باعث کشیده شدن بافت مفتول ها شود که در نتیجه توازن و بالانس برس از بین رفته و دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

مزیت برس سیمی کاسه ای بافته جهان برس

مزیت برس کاسه ای بافته شرکت جهان برس، داشتن طوقه نگهدارنده می باشد که روش استفاده آن در دو مرحله می باشد. به این شکل است که وقتی از برس استفاده شده و سیم ها به نزدیک طوقه نگهدارنده رسید، لازم است با وارد کردن ضربه توسط چکش به طوقه نگهدارنده، آن را بیرون آروده و سپس در مرحله دوم برس سیمی کاسه ای بافته بدون طوقه مجددا قابل استفاده می باشد. (طبق تصویر)

برس سیمی صنعتی، فرچه سیمی صنعتی، جهان برس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست